Cube Rubik (Android)

Cube Rubik

Cube Rubik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Rubik oyununda farklı renklerden oluşan zeka küpünü olabildiğince kısa sürede tamamlamanız gerekiyor.

Cube Rubik, büyük sabır, harika odaklanma, sağlam refleks üçlüsünü bir arada gerektiren bulmaca oyunu rubik küp (sabır küpü veya zeka küpü) oyununu Android telefon ve tabletimizde oynamamıza izin veriyor ve mağazada gerçeğe en yakın olanın bu olduğunu söyleyebilirim.

Rubik küp oyuna kusursuzca aktarılmış diyebilirim. Rengarenk küpümüzü kaydırma hareketiyle dilediğimiz açı ve yöne getirebiliyoruz. İstersek kilit seçeneğiyle küpün istediğimiz yüzünü sabitleyebiliyor ve o yüz üzerinde oynayabiliyoruz.

Kontrol sistemine alıştıktan sonra gerçeğinden hiçbir fark sunmayan oyunda puan sistemi de mevcut. Rubip küpü ne kadar hızlı tamamlarsak puanımız o kadar artış gösteriyor. Rubik küpe dokunuşumuzla başlayan süreyi hiçe sayıp sadece zevk amaçlı, zaman geçirmek için de oynayabileceğimiz oyunda gösterdiğimiz performansı arkadaşlarımızla paylaşıp onlara meydan okuma şansına da sahibiz.

Oyunda otomatik kaydetme sistemi mevcut. Sıkıdığınız veya işinize dönmek istediğiniz vakit doğrudan oyundan çıktığınızda sonrasında oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. İsterseniz sol üstteki butona dokunuarak rubik küpün karıştırılmasını sağlayabilir ve yeni oyuna başlayabilirsiniz.