Cubway 1.0 (Android)

Cubway

1.0
Cubway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubway, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Cubway, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Küçük bir küpe rehberlik ettiğiniz oyunda zorlu engellerden ve tehlikeli bölgelerde kaçmaya çalışıyorsunuz.

Tehlikeli ve zorlu engellerle dolu parkurlarda geçen Cubway oyununda, karakterimiz olan küpe yardımcı olarak çıkış noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. İlginç ve gizemli bir oyun olarak dikkat çeken Cubway, farklı oyun mekanikleri, bağımlılık yapıcı kurgusu ve kolay oynanışı ile oyuncuları kendine çekiyor. Farklı engellerin yer aldığı oyunda bu zorlu engelleri geçmek için en uygun çözümü bulmalı ve daha sonra ilerlemelisiniz. Engelleri yok edebilir ve onlardan kaçabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken tek şey küçük küpü bitiş noktasına taşımak. Birbirinden zorlu 55 farklı bölüme sahip olan oyunda farklı sonlarda yer alıyor. Sizin seçimlerinize göre belirlenecek sona doğru yol alabilirsiniz. Gece ve gündüz modunun da yer aldığı oyunda eğlenceli bir ambiyans sizleri bekliyor. Cubway oyununu sakın kaçırmayın.

Cubway oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR