CudaSign (Android)

CudaSign

CudaSign
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CudaSign ile dökümanlarınıza kendi imzalarınızı dijital olarak ekleyebilirsiniz

CudaSign kullanıcılara kalem kağıt kullanmadan dijital dökümanlarını imzalama imkanı veren bir mobil imza uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir döküman imzalama uygulaması olan CudaSign sayesinde dokunmatik ekranınızı kullanarak döküman imzalama işlemini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekeltirebiliyorsunuz. İş veya okul hayatımızda bize verilen PDF, Word veya zengin metin belgelerini imzalamamız gerekebiliyor. Bu iş için öncelikle çıktı almamız ve sonrasında kalem ile imza atmamız ve imzalanmış çıktıyı geri teslim etmemiz gerekiyor. CudaSign bütün bu zahmetli süreci çok daha kısa süren ve rahatça çözülebilen bir hale dönüştürüyor.

CudaSign temel olarak parmağınızı veya dokunmatik ekranınızla uyumlu kaleminizi kullanarak kendi imzanızı çizmenizi mümkün kılıyor. Bunun yanında imzanızın yakalandığı bir fotoğrafı kullanarak imzanızı dökümanlarınıza da aktarabiliyorsunuız. CudaSign ile döküman imzalamak için şu adımları izlemeniz yeterli:

  • Herhangi bir PDF, Word veya zengin metin belgesini e-posta, Dropbox hesabınızdan veya kameranızdan CudaSign uygulamasına aktarın
  • Parmağınızla imzanızı çizerek veya imzanızın olduğu bir fotoğrafı kullanarak dökümanı imzalayın
  • İmzaladığınız dökümanı dilediğiniz bir kişiye e-posta yoluyla gönderin veya dökümanı ücretsiz CudaSign hesabınıza kaydedin

CudaSign kullanarak fotoğraflarınızı PDF dosyalarına da dönüştürebiliyor ve sonrasında imzalayabiliyorsunuz. Bu sayede masanızdaki bir evrağı dijital ortama aktardıktan sonra dijital olarak imzalayabiliyor ve e-posta yoluyla iligli kişiye veya makama gönderebiliyorsunuz.