Cutie Patootie 0.1.0 (Android)

Cutie Patootie

Cutie Patootie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cutie Patootie, çocukların uzun vakitler başından kalkamayacağı eğlenceli bir oyun.

Cutie Patootie, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir çocuk oyunu. Casual oyun kategorisinde yer alan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Oyun genel yapı olarak eğlenceli mekanlarda geçtiği ve sevimli karakterlerin etrafında döndüğü için çocuklara hitap ediyor.

Oyunda tam tamına 4 farklı mekan bulunuyor ve bu mekanların her biri çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış. Bu mekanlarda bizlere 9 sevimli karakter eşlik ediyor.

Oyunda yapmamız gereken şeyler arasında lezzetli yiyecekler hazırlamak, bahçeye bakım yapmak, alışverişe çıkmak, hayvanlarla ilgilenmek ve çiftçilik yapıp sebze meyve yetiştirmek geliyor. Bunların her biri farklı dinamiklere sahip oldukları için oyun monotonlaşmıyor ve daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabiliyor.

Cutie Patootie'de oyun esnasında çocuksu atmsoferi destekleyen türde ses efektleri ve müzikler kullanılıyor. Görsel anlamda da oyun epey tatmin edici. Çizgi filmden fırlamış gibi görünen grafikler çocukların yüzünü güldürecek cinsten.

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla indirilen bu oyun, çocukları için ideal bir oyun arayan ebeveynlerin mutlaka göz atması gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR