CYBERGON 1.2 (Android)

CYBERGON

1.2
CYBERGON
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkli ve canlı grafiklere sahip olan bu oyunda belirli bir alan içerisine serpiştirilmiş objeleri toplamaya çalışıyoruz.

Cybergon ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android oyunudur. Yıllar önce oynadığımız yılan oyununa benzer bir çizgide ilerleyen oyunda belli bir alana serpiştirilmiş renkli ve ışıklı objeleri toplamaya çalışıyoruz.

Açıkçası oyun çok iyi değil. Renkli ve ışıklı nesneleri topladıkça arkaplanda duyulan 'Cybergon' ismi zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Oyun tekdüze ilerliyor ve bir süre sonra sıkıcı hale geliyor. Gelişmiş 3 boyutlu grafiklere sahip olsa da modellemeler baştan savma gibi duruyor.

Sosyal etkileşim modu sunmasıyla artı puan toplayan oyunda yüksek puanlar topladıkça lider tablolarında üst sıraya tırmanıyoruz. Kontroller genel olarak iyi ayarlanmış ve oyun esnasında bize ihtiyacımız olan hassasiyeti sağlama konusunda herhangi bir zorluk yaşatmıyorlar. Eğer siz de minimal yapılı, kafa yormayan ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız, Cybergon denemeniz gereken yapımlar arasında.