CyberSphere 1.2.9 (Android)

CyberSphere

CyberSphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CyberSphere, dünyanın gelecekte uğradığı bir saldırıyı konu alan ve Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen CyberSphere mobil oyunu robot güçlere karşı topyekun bir savaşa kalkışacağınız heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Hikaye bazlı bir oyun olan CyberSphere mobil oyununda insanlık dünya dışı bir ırk tarafından saldıraya uğrar. Koloniler ve Dünya üzerinde ilerlemeye çalışan robot varlıkları durdurmanız gerekiyor. Aslına bakarsanız dünya onları durduracak bir silahı geliştirmiştir. Ancak o silahın geliştirildiği laboratuvar da işgale uğrar.

Dünya’yı bu saldırıdan korumak için robotlar, insansız hava araçları, füzeler ve elinizde ne var ne yok tüm imkanları seferber etmelisiniz. CyberSphere mobil oyununu ister tek oyunculu modda ister de çevrimiçi çok oyunculu modda oynayabilirsiniz. Tek oyunculu oyun modunda internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Ancak çok oyunculu oyun modunda çevrimiçi olarak gerçek oyuncularla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Sıkılmadan oynayacağınız CyberSphere mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR