Damn!

Damn!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Damn!, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir tür beceri oyunudur.

Damn!, Android telefonlar ve tabletler için yapılmış bir beceri oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi Tolga Yavuz tarafından yapılan beceri oyunu Damn!, yeni mobil oyun tercihiniz olabilir. Aslında çok basit bir oyun olan Damn!, basitlik ve eğlenceyi bir araya getirerek, uzun süreler oynamak isteyeceğiniz bir oyuna dönüşmüş şekilde mobil cihazlarımıza geliyor. Oyunun temel mekaniği kutuları bir araya getirmek. Fakat bunu yapmak her zaman çok kolay olmuyor. Ekrana tıklayarak oynadığımız oyun, her zaman bize başka zorluklar çıkarıyor.

Daha önce de oynamış olabileceğiniz üzere Damn! yukarıdan gelen kutuları, en doğru şekilde yükseltmeye çalışma oyunu. Biraz karışık gibi görünse de aslında çok basit. Ekrana bir kere dokunduğunuzda kutu düşüyor ve siz bunu doğru şekilde ayarlarsanız, yıkılmadan çok uzun mesafelere kadar çıkabiliyorsunuz. Haliyle hep doğru kararlar vermek gerekiyor ve elinizi öyle rastgele ekrana dokundurmamanız gerekiyor. 

Kendinize tek elle oynayacak, fazla zaman almayacak ve tekrar tekrar kendisine çekecek bir oyun arıyorsanız, Damn! son zamanlarda bu yönde çıkmış en iyi oyunların başında geliyor. Denemeden geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR