Damsız Girilmez 1.4.47 (Android)

Damsız Girilmez

Damsız Girilmez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Damsız Girilmez ilginç bir bodyguard simülasyonu oyunudur

Damsız Girilmez ülkemizde Dolmuş Driver gibi başarılı mobil oyunları ile tanınan Gripati tarafından geliştirilmiş yeni ve eğlenceli bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Damsız Girilmez, bir bodyguard simülatörü olarak tanımlanabilir. Oyunda işlek bir barda bodyguard olarak çalışan kaslı bir kahramanın yerine geçiyoruz ve mekanın içinde devam eden eğlencenin baltalanmaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Damsız Girilmez'in oyun yapısı bize bir kale savunma oyununu hatırlatıyor. Oyunda biz barın kapısında beklerken bara doğru sürekli yeni insanlar yaklaşıyor. Bu insanların hangilerini içeriği alacağımızı seçmemiz gerekiyor. Kadınları ve çiftleri barımıza alırken araya sızan sapları ayıklamamız ve onlara nişan alarak elimizdeki şişe, sopa, tabure ve silah ile onları vurmamız gerekiyor.

Damsız Girilmez tıpkı Dolmuş Driver'da olduğu gibi mizahi diyaloglar ve seslendirmeler içeriyor. Oyunun müziklerine debüyük özen gösterilmiş.

YORUMLAR