Dante Zomventure

Dante Zomventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dante Zomventure, aksiyon ve heyecan tutkunu oyuncular için geliştirilen oldukça güzel ve eğlenceli bir Android zombi öldürme oyunudur.

Dante Zomventure, 6 farklı karakterden birini seçerek maceraya çıkacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android zombi öldürme oyunudur. Her bir karakterin kendine özel yetenekleri olduğu gibi seçebileceğiniz farklı silahlar bulunmaktadır.

Ağzına kadar zombi ile dolu olan sokakları zombileri öldürerek temizlemeniz gerekiyor. Zombileri öldürdükçe kazanacağınız 30 farklı ünvan bulunuyor. Ne kadar çok zombi öldürürseniz ve görev yerine getirirseniz daha iyi ünvanlar kazanabilirsiniz.

Ayrıca oyunda başarmanız gereken 21 farklı görev var. Size söylenenleri gerçekleştirerek bu başarıların kilitlerini açabilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve heyecanlı oynanışı ile aksiyon oyunu severlerin ilgisini çeken oyunda kendinizi kaybederek saatlerce vakit harcayabilirsiniz. Grafikleri dışında oyun içerisindeki sesler de oldukça etkileyici diyebilirim.

Aksiyon ve zombi oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, Dante Zomventure'ı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi öneririm.

YORUMLAR