Darker 1.8.4 (Android)

Darker

Darker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darker, Android cihazlarınızın ekran parlaklığını düşürerek göz yorgunluğunu engellemek için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Darker, Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarının parlaklık oranını geceleri düşürerek gözünüzün daha az yorulmasını sağlayan yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Ücretsiz versiyonu bulunan uygulamanın ücretli versiyonunda daha fazla özellik bulunuyor.

Özellikle geceleri telefon ve tabletlerinizin beyaz ekranları gözümüzü oldukça fazla yormaktadır. Bu nedenle mümkün oldukça az kullanmamız gereken cihazları, zorunlu olarak kullanmanız gerekirse bu uygulama sayesinde daha az göz yorgunluğu hissedebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir reklam bulunmayan uygulamanın ücretli versiyonunda çok daha özellik mevcut. Otmamatik açılma ve kapanma, yüzde 20'nin altında prlaklık ayarı, düzenlenebilir bildirim tuşları, hızlı erişim için 3 yeni tuş eklenmesi, parlaklık ayarını arttırmak ve düşürmek için tuşlar gibi özelliklerden faydalanmak için uygulamanın ücretli versiyonunu satın almanız gerekiyor. Fakat ilk olarak uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirerek denemenizi ve memnun kalmanız halinde ücretli versiyona geçiş yapmanızı öneririm.

Android telefon ve tabletlerinizi akşamları çok sık kullanmanız gerekiyorsa, Darker uygulamasını kullanarak göz sağlığınızı koruyabilirsiniz.