Darkstone 1.1 (Android)

Darkstone

1.1
Darkstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkstone ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur

Darkstone ilk olarak 1997 yılında yayınlanmış klasik bilgisayar oyununun Android akıllı telefon ve tabletler için yeniden yayınlanmış versiyonudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan Darkstone Uma adlı fantastik topraklarda geçen bir hikayeyi konu alıyor. Şeytani niyetlere sahip olan Lord Draak insanlığı yok etme amacı için harekete geçmiş, önüne çıkan herşeyi yakıp yıkmaya başlamıştır. Biz de Lord Draak'ı durdurabilmek için yola çıkan ve insanlığın son umudu olan kahramanları kontrol ederek hikayeye dahil oluyoruz.

Darkstone karşımıza yüzlerce düşman çıkarken derin zindanları keşfediyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda birçok farklı silah toplayabildiğimiz gibi yeteneklerimizi ve büyülerimizi oyunda ilerledikçe geliştirebiliyor, daha güçlü düşmanlarla yüzleşebiliyoruz.

Darkstone bize 8 farklı kahraman sınıfı sunuyor. Farklı yeteneklere sahip kahramanlar bize farklı oynanış sunuyor ve oyunu tekrar oynadığımızda yeni bir tecrübe yaşamamızı sağlıyor. Uzun saatler süren bir oynanış sunan Darkstone eğer bu türde oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz güzel bir seçenek.