D.D.D.

D.D.D.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D.D.D., renkli blokları kırarak ilerlediğiniz refleks odaklı Android oyunu.

D.D.D. (Down Down Down), konsantrasyon ve refleks gerektiren mobil oyunlar arasında. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda çizgi film karakterleriyle renkli blokları kırarak ilerliyoruz. Durduğum anda elektrik veren makineye kaptırıyoruz karakterimizi. O yüzden dinlenme lüksümüz yok; parmaklarımızın hiç durmaması gerekiyor.

Hızlı düşünüp hareket etmemiz gereken oyunda başlangıçta kırmızı şapkalı kızla oynuyoruz. Dizili gri ve kırmızı renkte blokları seri şekilde kırmamız isteniyor. Gri blok geldiğinde sola, kırmızı bloğa denk geldiğimizde de sağdaki butonları kullanıyoruz. Yalnız kırdığımız bloklar arasında çivili olanları atlamamız gerekiyor. Bu noktada bekleyerek ilerlemenin daha doğru olacağını düşünebilirsiniz ancak siz blokları kırmakla uğraşırken hemen tepenizde de elektrik veren makine tarafından takip ediliyorsunuz.

Kırmızı başlıklı kız dışında timsah, uzaylı gibi farklı karakterlerle de oynamamız izin veren yapım, görsel çizgileriyle çocuk oyunu izlenimi uyandırsa da reflekslerini test etmek için her yaştan oyuncuya tavsiye ederim.

YORUMLAR