Dead Union

Dead Union
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Union oyununda acımasızca üstünüze gelen zombileri öldürerek onlardan kaçmanız gerekli.

Android platformunda ücretsiz olarak indirilme imkanı sunan Dead Union, oldukça başarılı bir strateji oyunu. Strateji oyunu olarak oyuncularını bol aksiyona ve bitmeyen bir maceraya davet ediyor.

Dead Union, etrafınızda bulunan zombileri öldürerek oradan kaçmanızı amaçlıyor. Kaçarken sürekli yeni zombiler oyuna ekleniyor ve onlar sizin yeni bölümlere geçmemeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Tabii 3D grafikleriyle oldukça gerçekçi bir oyun olan Dead Union, gerilimi de zirveye çıkarıyor. Şahsen biz gece ve tek başınıza oynamanızı önermiyoruz.

Bir oyundan isteyebileceğiniz her şeyi düşünen geliştiriciler size zombileri öldürmek için çeşitli silahlar veriyor. Tabii bölüm atladıkça bu silahları güçlendirmeniz ve her defasında daha fazla zombi öldürmenizde böylelikle mümkün hale geliyor. 29 farklı silah içerisinde en güçlüsünün hangisi olduğuna isterseniz oyunu oynayarak siz karar verin.

Bireysel veya çoklu olarak da Dead Union'u oynayabilmeniz mümkün. Çoklu oyun modunda silahla zombilere yetişmeniz mümkün olmadığından onları çeşitli tuzaklar ile engellemeniz gerekiyor. Hadi ne duruyorsunuz dişinize göre olan oyun etabını seçin ve hemen Dead Union'un keyfini çıkarın! 

YORUMLAR