Debtster

Debtster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Debtster uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca arkadaşlarınızla bölüştüğünüz ödemelerin kayıtlarını tutabilirsiniz.

Arkadaş gruplarının gidilen çeşitli gezilerde ya da mekanlarda ödemeleri ayarlamakta zaman zaman zorluklar yaşadıkları bir gerçek. Zira herkesin dengeli ve eşit bir şekilde ödemeler yapmasını sağlamak bazen gezinin uzunluğu ya da kafa karışıklıkları nedeniyle biraz zorlayıcı olabiliyor. Debtster uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve grup harcamalarının daha kolay bir şekilde takibini sağlıyor.

Ev arkadaşlarının ödemeler dengesini de ayarlamakta kullanılabilecek olan uygulamanın arayüzü sevimli ve basit bir şekilde hazırlanmış. Böylece kimin nelere para harcadığını inceleyebiliyor, herkesin cebinden eşit miktarlar çıkmasını sağlayabiliyorsunuz.

Alınacak bir hediyenin ücretinin bölüştürülmesi, kişiler arası borçlar ve nakit dengeleri gibi konularda çok etkili olan uygulama, aynı zamanda çeşitli raporlama seçeneklerine de sahip. Bu nedenle uygulamayı kullandığınızda tüm para sorunlarınızın ortadan kalkacağını iddia edebiliriz.

Hızlı çalışması ve tüm nakit yönetiminin sorunsuzca gerçekleştirilmesi nedeniyle uygulamanın hane halkı gelir yönetiminde favori uygulamalarınızdan birisi olacağına inanıyorum. Maalesef Türkçe dil desteği olmaması ise uygulamanın negatif yanları arasında. Zira çeşitli ödeme kriterlerinin anlaşılmasında İngilizce bilgisi gerekiyor ancak yabancı dili olan kullanıcılar pek de zorlanmayacaklardır.

Eğer arkadaşlarınızla hiç tartışmadan tüm grubun nelere para harcadığını görmek ve sıranın kimde olduğuna net olarak karar vermek istiyorsanız kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR