DeeMe

DeeMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DeeMe resimlerle ve videolarla mesajlaşmanızı mümkün kılan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır

DeeMe arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet etmeniz için size yeni ve güzel görünen yollar sunan bir mobil anlık mesajlşama uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz DeeMe temel olarak kullanıcılara resimli mesaj gönderme ve video mesaj gönderme konularında yardımcı oluyor. Android cihazlarımızda yaygın olarak kullandığımız WhatsApp, Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarında genel olarak bir mesajı yazıp gönderiyoruz ve resimleri ve videoları ayrı dosyalar halinde paylaşabiliyoruz. DeeMe resimleri ve videoları mesajlar ile birleştiriyor ve çok daha güzel görünen, çok daha kişisel bir sohbet deneyimi yakalamamızı sağlıyor.

DeeMe kullanıcıları yazıştıkları kişiye bir resim veya video seçerek veya kameraları aracıyla yeni bir resim veya video çekerek gönderebiliyorlar. Bu resmin veya videonun üzerine özel yazı tipleriyle mesajlar eklenebiliyor. Mesajınız ister uzun olsun, ister kısa olsun DeeMe yazının güzel bir şekilde görünmesini sağlıyor. Kullanıcılar yazı tipini belirleyebiliyor, resim veya videoya ikonlar ekleyebiliyor. Ayrıca paylaşılacak fotoğraflara çeşitli fotoğraf filtreleri uygulanabiliyor. Mesaj gönderildikten sonra sohbetin geri kalanı da aynı resim üzerinden devam ediyor. Yazılanlar alt alta takip edilebiliyor. Dilerseniz tek bir dokunuşla metinleri gizleyebilir ve resimlerin orijinal haline göz atabilirsiniz.

DeeMe'de önceki sohbet pencerelerinizi küçük çerçeveler içerisinde görebiliyorsunuz. Bu çerçevelerin üzerine dokunduğunuzda sohbet pencereleri açılıyor ve yazışmaya devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR