Demolition Derby: Crash Racing 1.0.0 (Android)

Demolition Derby: Crash Racing

Demolition Derby: Crash Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demolition Derby: Crash Racing, rakiplerinizi hem yok edip hem de yarışacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

Demolition Derby: Crush Racing, Android telefon ve tabletleri üzerinde araba yarışı oynamak isteyenler için oldukça iyi ve başarılı bir alternatif olarak öne çıkan bir yarış oyunu. Fakat bu oyun diğer yarış oyunlarına göre biraz farklı çünkü amacınız sadece yarışmak değil, aynı zamanda rakiplerinizi yok etmek.

Hem yarışıp hem de birbirinizi yok etmeye çalışacağınız oyunda rakiplerinize acımamanız gerekiyor.

Bir arena içerisine girerek rakiplerinizle son bir galip kalana kadar kapışacağınız oyundaki kazalarda gerçekçi görsel efektler kullanışmış. Arabaların aldıkları hasarlar gerçeğe oldukça yakın.

Hem bilgisayar hem de mobil oyunlardaki diğer araba oyunlarının aksine, bu oyunda yaptığınız kazalar aracın hem görünümünü hem de motorunu oldukça etkiliyor.

Arabanızı kendi zevklerinize göre düzenleyerek geliştireceğiniz Demolition Derby'de bu işlemleri yapabilmeniz için para kazanmanız gerekiyor.

Farklı yarışlar ve etkinlikler sunan oyunda hem uzun hem de eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda size 3 farklı araç türü sunuluyor. Bu arabaların her birinin kendilerine göre avantajları ve dezavantajları bulunuyor.

Eğer araba yarışı oyunlarından hoşlanıyorsanız, Demolition Derby ile hem yarış hem de araba yok etme keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR