Ders Kazanımları 1.2 (Android)

Ders Kazanımları

1.2
Ders Kazanımları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ders Kazanımları uygulamasında ilkokuldan liseye kadar olan tüm derslerde öğrencilerin kazanımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Ders Kazanımları uygulaması ile 1. Sınıftan 12. Sınıfa kadar olan tüm kazanımları Android cihazlarınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Öğretmenlerin faydalanabileceği güzel bir kaynak olan Ders Kazanımları uygulaması, 1. sınıftan 12. sınıfa kadar olan ders kazanımlarını hafta hafta ayrılmış bir şekilde görüntülemenize imkan sağlıyor. Öğrencilerin ilgili derste işlenen konudan anlamaları gerekenleri oldukça basit bir arayüzle sunan uygulamada sınıf ve ders seçimi yapmanız yeterli oluyor. Yıllık planlarda yer alan kazanımlar sürekli güncellenerek güncelliğini koruyor, bu sayede sürekli faydalanılabilecek bir kaynak haline geliyor diyebiliriz.

Her cihaza göre yeniden boyutlandırılan yazı fontları sayesinde rahat bir okuma imkanı sunan uygulama eğitmenler tarafından hazırlanmış. Eğitimcilerin elinin altında bulunması gereken uygulamalardan biri olduğunu düşündüğüm Ders Kazanımları uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.