Detaylı Pokemon Go Rehberi

Detaylı Pokemon Go Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Detaylı Pokemon Go Rehberi, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz faydalı bir rehber uygulamasıdır.

Detaylı Pokemon Go Rehberi, son zamanların en çok oynanan oyunu olan Pokemon Go'ya dair bilgilerin yer aldığı faydalı bir rehber uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde yararlanabileceğiniz bu rehberde, pokemonlara ait bilgilere, oyunda yer alan özelliklere dair tanımlara, videolara ve CP hesaplamaya kadar pek çok kaynağı bulabilirsiniz. Oyunu öğrenmekte sıkıntı çekenlere fazlasıyla yardımcı olacağını düşünüyorum.

Pokemon Go ilk çıktığı günden beri derli toplu kaynaklar bulmak oldukça zordu. Eğer sıkı bir takipçimizseniz Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi'ni kısa sürede hazırlamış ve güncel tutarak nasıl oynayacağınızı anlatmaya çalışmıştık. Detaylı Pokemon Go Rehberi uygulaması da bu amaçla geliştirilen bir rehber olarak karşımıza çıktı. İçerisinde pokemon evrenine dair her şeyi bulabilir ve pokemonların Combat Power'larını dahi hesaplayabilirsiniz. Bana kalırsa Detaylı Pokemon Go Rehberi'nin en önemli özelliği hangi pokemonun kime karşı güçlü olduğunu görebilme imkanınızın olması. Bu bağlamda uygulamanın çok yararlı olduğunu yeniden hatırlatma gereği duyuyorum. 

Eğer Pokemon Go ile ilgili her şeyi öğrenmek isterseniz Detaylı Pokemon Go Rehberi'ni ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR