Developer Browser

Developer Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Developer Browser, tüm Android kullanıcılarına hitap etmesine rağmen özellikle geliştiriciler için geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir Android tarayıcı uygulaması.

Developer Browser, hızıyla, küçük boyutuyla ve gizli modda internet gezintisi yapabilme özellikleri ile ön plana çıkan ücretsiz ve basit bir Android tarayıcı uygulaması. Android platformu üzerinde geliştirici olarak çalışan kişilere yönelik hazırlanan uygulama sayesinde cihazınız fazla yorulmadan tarayıcı üzerindeki işlemlerinizi son derece hızlı yapabiliyorsunuz.

Hızıyla olduğu kadar stabil çalışması ile de öne çıkan Developer Browser, kendi içerisinde entegre edilmiş olarak AdBlock taşıdığı için sizi rahatsız edecek olan reklamları görmenizi de otomatik olarak engelliyor.

Chrome ve diğer pek çok tarayıcıda olan gizli moda sahip olan bu tarayıcı sayesinde kimliğinizi ortaya çıkarmadan internette gezinti yapabiliyorsunuz. Geliştiricilere yönelik mükemmel kısayollar içeren bu tarayıcıyı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen deneyebilirsiniz.