DIKY (Android)

DIKY

DIKY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DIKY uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden arkadaşlarınızın nasıl karakterlerde olduklarını oylayabilirsiniz.

DIKY uygulaması, arkadaşlarını daha iyi tanımak ve bunun yanında kendi hakkında da daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen Android kullanıcılarının deneyebilecekleri ilginç sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen, aynı zamanda ücretsiz olarak sunulan uygulama, dostlarınızla eğlenceli bir vakit geçirmenize de yardımcı olacaktır.

DIKY'de normal bir sosyal ağ uygulamasında olduğu gibi kendi profilinizi oluşturuyorsunuz ve Facebook'ta yer alan arkadaşlarınızı da arkadaş olarak ekliyorsunuz. Profil oluşturma işlemlerinin ardından eklediğiniz arkadaşlarınızın çeşitli özellikleri üzerine oy veriyorsunuz. Karakterli, saygın, eğlenceli, düşünceli ve onlarca farklı sıfat karşınıza devamlı olarak belli arkadaşlarınızın resimleriyle birlikte geliyor ve siz de bu sıfatlara katılıp katılmadığınızı seçebiliyorsunuz. Yapılan bu seçimlerin sonuçları ise o kişilerin profillerinde belli bir grafik oluşturuyor ve bireylerin nasıl insanlar oldukları ortaya çıkıyor.

Tabii ki diğerleri de sizin için oylamalar yapıyorlar ve bu oylama sonuçlarına göre başkaları tarafından nasıl algılandığınızı tespit edebiliyorsunuz. Kimin kime hangi oyu verdiği görüldüğü için yakın arkadaşlarınıza vereceğiniz oylar konusunda dikkatli olmanız gerektiğine inanıyorum. Elbette cevap vermek istemediğiniz sorular atlayabilmeniz için kullanabileceğiniz seçenekler de yine DIKY uygulamasının içerisinde yer alıyor.

Bir süre sonra hem siz hem de dostlarınız için çok sayıda farklı sıfatın belirlenmesiyle birlikte benzer kişilerin de bir araya getirilmesi, daha yakın olmak istediğiniz kişileri tespit etmenize yardımcı oluyor. Uygulamanın tüm bu işlevlerini aktif olarak kullanmak için bir internet bağlantınız olması gerektiğini de sakın unutmayın.