Dino Tower

Dino Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Tower, gökyüzünden gelen blokları üst üste dizip birleştirerek kendi dinozorunuzu oluşturacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Dino Tower, bina inşa etme oyunları ile aynı oyun yapısına sahip olan fakat bir dinozor oluşturacağınız son derece keyifli ve ücretsiz bir Android beceri oyunudur. Oyundaki amacınız olabildiğince yüksek dinozorlar meydana getirmek.

Yüksek boylu dinozorlar oluşturarak kendi rekorlarınızı kırmak için tek yapmnız gereken gökyüzünden gelen blokları doğru zamanda ekrana dokunarak alttaki bütün parçaya eklemek. Söylemesi kolay olabilir ama blokları doğru şekilde ve dengeli bir biçimde oturtamazsınız oyun sona erer ve eklediğiniz blok sayısına göre dinozorunuz oluşur. Amacınız her daim en yüksek oluşturduğunuz dinozordan daha uzun bir dinozor oluşturmak.

Hataya yer olmayan Dinow Tower oyunu benzer oyun yapısına rağmen farklı teması ile oldukça eğplenceli olmuş. Ben oynarken oldukça keyif aldığımı söyleyebilirim. Tabi birde bu tür oyunlardan vazgeçememe alışkanlığı oluşuyor çünkü her zaman kırabileceğiniz bir rekor mevcut. Özellikle bir kaç arkadaşınız da size bu oyunda katılırsa birbirinizin kırdığı rekorları geçmeye çalışmak çok daha eğlenceli olabiliyor.

Blokları yerleştirmek için ekrana bir kere dokunmanız yeterlidir. Bu nedenle oyunun kontrol mekanizması oldukça basit. Oynarken herhangi bir kontrol sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Kendi uzun boylu dinozorlarınızı oluşturmak için Dino Tower oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR