Direct

Direct
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Direct, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve topu düşürmemek için elinizden geleni yapmanız gereken bir beceri oyunudur.

Direct, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve topu düşürmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, sonsuzluğa giden topumuzu çeşitli engellerden koruyup düşmemesi için çaba gösteriyoruz.

Türk oyun geliştiricilerinin yaptığı işler her geçen gün biraz daha artıyor. Direct oyunu da bir Türk oyun geliştiricinin elinden çıkmış eğlenceli bir oyun diyebilirim. Mobil platformlarda gördüğümüz kadarıyla kaliteli oyunlar yapmayı deneyen geliştiricilerimiz, beceri oyunları kategorisinde de kendilerini gösteriyorlar. Her yaştan insanın kolaylıkla oynayabileceği bir oyun olan Direct ilk olarak göze hoş gelen arayüzüyle dikkat çekiyor. Oyunun kontrollerinin de bir o kadar iyi olduğunu söylemeliyim. Elimize oturacak şekilde tasarlanan soldaki hızlanma ve sağdaki topu yolda tutmaya yarayan buton, oynanışı kolaylaştıran ve tat katan bir niteliğe sahip. 

Direct oyununda yapmamız gereken tek şey topu önümüzdeki platformda tutmak olacak. Bir süreden sonra o kadar heyecanlı bir hale geliyor ki ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Bu bağlamda oyundaki eğlence faktörünün yanına bir de heyecanı ekleyebiliyoruz. Beceri kabileyetiniz ne kadar iyiyse oyundaki skorunuzda bir o kadar iyi olacaktır. 

Beceri oyunları kategorisinde güzel bir oyun oynamak isteyenler Direct'i ücretsiz olarak indirebilirler. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR