D.I.S.C. 1.0.4 (Android)

D.I.S.C.

D.I.S.C.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D.I.S.C., Android cihazlarınız üzerinde dilediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir arcade oyun.

D.I.S.C., aslında adından disk oyunu olduğunu belli eden fakat tam olarak nasıl olduğunu belli etmeyen heyecanlı ve eğlenceli bir Android beceri oyunu. Oyundaki amacımız adında geçtiği gibi 2 adet farklı renkteki diski kontrol ederek, yol üzerinde kendi renkleriyle eşleştirmek. Hem göze hem de kulağa kolay gelmesine rağmen gittikçe hızlanan oyun yapısı nedeniyle oyunda çok yüksek puanlara ulaşmak hem çok hızlı refleks hem de çok fazla dikkat gerektiriyor.

Basit ama son derece şık ve modern tasarıma sahip olan oyunu uzun süre oynarsanız gözleriniz biraz ağrıyabilir. Bu nedenle illa yüksek puan yapmak ve kendinizin ya da arkadaşlarınızın rekorunu geçmek istiyorsanız gözlerinizi azıcık dinlendireniz yararınıza olacaktır.

2 şeritli bir yol üzerinde kırmızı ve mavi disleri kontrol ederek oynayacağınız oyunda, yol üzerinde de yine kırmızı ve mavi diskler karşınıza çıkıyor. Sizin yapmanız gereken kendi kontrol ettiğiniz diskleri, yol üzerinden gelen disklerle doğru renge göre eşlemek. Eğer farklı renkteki diskleri birbirlerine değdirirseniz oyun sona eriyor ve baştan başlıyorsunuz. Bu yönüyle sonsuz koşu oyunlarına benzeyen D.I.S.C. boş vakit geçirmek için ideal bir beceri oyunu diyebilirim.

Son zamanlarda oynayabileceğiniz basit ama eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız, D.I.S.C.'i ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman stres atabilirsiniz.

YORUMLAR