Disney Crossy Road

Disney Crossy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    64

  • Üretici

    Disney

Disney Crossy Road mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunud

Disney Crossy Road eğer boş vakit öldürmek isterseniz sizin için eğlenceli bir seçenek olabilecek bir mobil karşıdan karşıya geçme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Disney Crossy Road, bir süre önce mobil cihazlar için çıkış yapan ve büyük beğeni kazanan Crossy Road adlı oyundaki formülü Disney dünyası ile birleştiriyor. Yani oyunda Disney kahramanlarını seçerek onları karşıdan karşıya geçirmeye çalışabiliyoruz.

Disney Crossy Road içerisinde Mickey gibi klasik Disney kahramanlarının yanısıra Pixar animasyonlarından tanıdığımız kahramanlar da yer alıyor. Oyunda altın topladıkça bu kahramanların kilidini açabiliyoruz. Disney Crossy Road'da temel olarak yapmamız gereken şey yoğun trafiğe sahip olan yollardan kahramanımızla geçmek. Bu işi yaparken olduğumuz yerde çok beklersek ya da araçlar bize çarparsa oyun sonlanıyor. Bu nedenle hem yoldaki araçlara dikkat etmemiz hem de sürekli ilerlememiz gerekiyor.

Disney Crossy Road'da kahramanımızı sağa sola yönlendirip sonrasında ilerletiyoruz. Bu işleri yapmak için de ekrana dokunmamız yeterli. Renkli 8 bit grafiklerle donatılmış oyun her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR