Disney Infinity 2.0 Toy Box

Disney Infinity 2.0 Toy Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Infinity oyun setinizi mobil cihazınıdan da oynamaya devam etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Öyle bir Android oyunu düşünün ki, Disney isim hakları içerisinde yer alan birbiriyle alakası olmayan evrenlerde karakterler içinde yer alıp birlikte veya karşılıklı olarak mücadele etsin. Disney Infinity 2.0 Toy Box tam olarak bunun üzerine kurulu bir oyun. 60 tane farklı seçilebilir karakteri olan bu oyun Anvengers, Spider-Man, Guardians of the Galaxy, Pixar, Disney, Big Hero 6, Brave, Karayip Korsanları, Monsters Inc ve benzeri karakterlerini içeriyor.

League of Legends benzeri bir sistemi olan oyunda düzenli periyotlarda 3 ücretsiz kahraman oynamanızı sağlıyor. Onun haricinde oyun içi karakterleri satın almanız gerekiyor ve bunun için de Skylanders benzeri bir mantıkla oyuncak figürleri satın alıyorsunuz. Özellikle küçük çocuklara hitaben hazırlanmış bir oyun olan Disney Infinity yetişkin MARVEL hayranlarını biraz üzebilir. Bunun farkında olarak küçüklere yönelik bir oyun ile karşı karşıya olmakta fayda var.

Oyuncaklarla etkileşimli çalışan bu oyun PC ve konsol versiyonlarıyla tam uyum gösteriyor. Oyun setine ulaştığınızda oyunu tam kapasite ile oynamanız mümkünken Android için çıkan bu oyun uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR