Disney Infinity: Toy Box 3.0

Disney Infinity: Toy Box 3.0
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Infinity: Toy Box 3.0, tüm sevilen kahramanları bir araya getiren bir macera oyunu.

Disney Infinity: Toy Box 3.0, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak için tasarlanmış eğlenceli bir macera oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi fantastik dünyamızı oluşturabilme şansına sahibiz.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de oyuncuları tamamen özgür bırakıyor olması ve kişiselleştirme konusunda oyunculara geniş çaplı bir opsiyon listesi sunuyor olması geliyor. Star Wars'tan tutun da Disney karakterlerine kadar herkes bu oyunda buluşuyor. Oyunda tam tamına 80'den fazla kahraman ve karakter mevcut.

Mini oyunlarla zenginleştirilen Disney Infinity: Toy Box 3.0, oyunseverleri her gün farklı bir oyunla eğlendiriyor. Mini oyunlar arasında yarışlar, simülasyon oyunları, platform koşuları ve klasik türde birçok seçenek yer alıyor.

Disney Infinity: Toy Box 3.0'ın bir diğer dikkat çekici özelliği ise grafikleri. Tüm modellemeler kaliteli bir şekilde ekrana yansıtılıyor ve kalite konusunda hiçbir eksiklik göze batmıyor.

Çok fazla özelliğe sahip olduğu için bu oyunu oynamadan tam anlamıyla çözmek neredeyse imkansız. Eğer siz de uzun soluklu bir deneyim yaşamak istiyorsanız Disney Infinity: Toy Box 3.0'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR