DJ51

DJ51
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DJ51, ortak müzik zevkine sahip olduğunuz arkadaşlarınız ile yakınken, sevdiğiniz müzikleri paylaşabilmenizi sağlayan başarılı ve yararlı bir android uygulaması.

DJ51, Android telefon ve tabletlerinizdeki müzik arşivinizi analiz ederek hem sizin hem de arkadaşlarınız için güzel bir müzik ortamı oluşturan yararlı bir Android müzik uygulaması. Henüz yeni olmasına rağmen işlevselliği ve şık tasarımı ile popüler olmayı başaran DJ51, aynı ortamda bulunduğunuz kişiler yada arkadaşlarınız ile müzik paylaşımı yapmanızı sağlıyor.

Sosyal bir platform olan DJ51, bir oda oluşturarak bu odaya giriş yapanların istedikleri müzikleri tek tek yada çalma listeleri halinde paylaşabilmesini sağlıyor. Spotify hesabınız ile giriş yapabileceğiniz uygulama, otomatik olarak dinlediğiniz şarkıları analiz ediyor ve müzik zevkinizi belirliyor. Sonrasında ise size müzik zevkinize göre müzikler önerebiliyor.

Ufak ev partilerinde, arkadaşlar arası toplantılarda, bir kaç arkadışınız ile birlikte içerken yada sadece müzik dinlerken istediğiniz müziğin çalınmasını sağlamak daima sıkıntı olmuştur. Müzik kaynağının başındaki kişiye laf geçirmek zor olduğu için artık DJ51 sayesinde direk olarak hangi şarkıları çalmasını istediğinizi görmesini sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın iyice gelişmesi ile birlikte etkinlik ve konser alanlarında sanatçıların bile kullanma ihtimali var diye düşünüyorum. Sonuçta hayranlarının hangi şarkıları dinlemek istediği onlar için önemli.

Oldukça şık ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan DJ51 ile müzik paylaşımı yapabilmeniz için spotify kullanmanız gerektiğini unutmayın. Sadece ilk defa giriş yaparken Spotify hesabınız iel bağlanacağınız uygulama daha sonrasında bulunduğunuz her ortamda diğer kişiler ile bağlanarak müzik paylaşımı yada müzik listeleri paylaşımı yapmanızı sağlayacak. Uygulamayı kullanarak paylaşımda bulunabilmeniz için yakın çevrenizdeki diğer kişilerin yada arkadaşlarınızın da uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor. Bu nedenle Android ve iOS mobil cihaza sahip olan arkadaşlarınıza uygulamayı önerebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan DJ51 uygulaması hemen indirerek kullanmaya başlamanızı şiddetle öneriyorum.