Doldur Doldurabilirsen

Doldur Doldurabilirsen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doldur Doldurabilirsen, zeka oyunu severler için özel olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Doldur Doldurabilirsen, Android uygulama marketi üzerinde daha önce gördüğünüz zeka oyunlarından çok daha farklı ve yeni bir oyundur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyundaki amacınız farklı şekilleri kullanarak sizden istenilen oranda ekranı doldurmak.

İlk bakışta kolay gibi gelen fakat hiç de öle olmayan oyunda 50'den fazla bölüm bulunuyor. Bölümleri geçtikçe daha da zorlaşıyor. Ayrıca geliştirici notlarına göre oyuna yeni bölümlerde eklenecek.

İstenen yüzdelik orandaki doluluğa uğraşmak için birbirinden farklı şekilleri kullanmanız gereken oyunda beyin fırtınaları estirebilirsiniz. Zorlandığınızda arkadaşlarınızdan yada tanıdıklarınızdan yardım alabilir hatta onlarla birlikte oynayabilirsiniz.

Sade ve basit grafiklere sahip olan oyunda aramamız gereken ilk şeylerden biri grafik olmadığı için, grafikler tatmin edici diyebilirim. Zeka oyunları oynamayı seviyorsanız Doldur Doldurabilirsen'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR