Dolmuş Simulator (Android)

Dolmuş Simulator

Dolmuş Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dolmuş Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dolmuş oyunudur

Dolmuş Simulator eğer mobil cihazlarınız üzerinde dolmuş kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dolmuş oyunu olan Dolmuş Simulator'da bize şehir içinde dolmuş kullanabilme imkanı veriliyor. Oyuncular beyaz dolmuşlarına atlayarak serbestçe şehir içinde gezinti yapabiliyorlar.

Dolmuş Simulator oyunculara 2 farklı oyun modu sunuyor. Bu modlardan serbest sürüş modu geniş bir haritada herhangi bir kural olmadan dolmuş kullanmanızı mümkün kılıyor. Diğer modda ise bizi çeşitli sürüş testleri bekliyor. Bu testlerde dolmuşumuzu doğru bir şekilde park etmeye çalışıyoruz. Başlarda işaretli alanlara aracımızı yaklaştırıp park ederken ilerleyen aşamalarda konilerle ve barikatlarla çizilmiş rotayı takip ederek barikatlara çarpmadan ve konileri devirmeden aracımızı park ediyoruz. Yani işler gittikçe zorlaşıyor.

Dolmuş Simulator ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyunda dolmuşumuzu iç kamera açısında kontrol edemiyor oluşumuz ise bir eksi puan.

YORUMLAR