Dost Kazığı

Dost Kazığı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dost Kazığı ile dost kazığı oyununu gerçek kişilere karşı Android telefon ve tabletinizde oynayabilirsiniz.

Dost Kazığı oyunu arkadaşlar arasında oynanınca keyif veren bir kart oyunu olsa da her zaman ortamı sağlamak mümkün olmayabiliyor. Tam bu noktada önerebileceğim Dost Kazığı oyunu ile Android telefon ve tabletinizde dost kazığı oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Android cihazınıza yükleyip yegane dost kazığı oyunu olan Dost Kazığı, hepsi gerçek kişilere karşı oynamanıza ve oyun esnasında sohbet etme imkanı tanıyor. Bu sayede mobilden oynamanıza rağmen kendinizi gerçekte arkadaşlarınızla beraber oynuyormuş gibi hissediyorsunuz.

Facebook hesabınızı bağlayarak veya misafir modunda oynamanıza izin veren Dost Kazığı oyunu kazandıkça eklenen elmaslarla –ücretsiz- satın alabileceğiniz Elit üyelik sistemini içerisinde barındırıyor. Elit üyeliğe geçtiğinizde Facebook ve Dost Kazığı arkadaşlarınızla birebir sohbet edebiliyor, odalardaki açık masaları görüntüleyebiliyorsunuz.

Dost Kazığı oyununda o anda çevrimiçi gördüğünüz Facebook ve Dost Kazığı arkadaşlarıızın oyunlarına doğrudan katılabildiğiniz gibi kendi masanızı açıp oyuncu davet etme şansına da sahipsiniz.

Dost Kazığı mobildeki tek dost kazığı oyunu ve sosyal ağ desteği sayesinde bir an için mobilde oynadığınızı unutturan başarılı bir yapım.