Doughlings

Doughlings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Doughlings mobil oyunu, klasik tuğla kırma oyununu 80'lerin ünlü karakterleriyle canlandıran hoş bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Doughlings mobil oyunu, klasik tuğla kırma oyununu yeni jenerasyon şartlarına uyarlayan renkli ve heyecanlı bir tür aksiyon oyunudur.

Doughlings mobil oyununda tecrübe edeceğiniz oyun mekaniği aslında size hiç de yabancı değil. Klasik tuğla kırma oyununu göreceğiniz Doughlings’de 80’li yılların efsanesi Arkanoid karakterleriyle tanışacaksınız. Eskiden bu oyun hareketli bir çubuğu oynatarak topu hedeflere yönelttiğiniz ve tuğlaları kırarak oynanırdı. Ancak Doughlings’in renkli dünyasında hareketli çubuk yerine altı farklı karakter göreceksiniz.

Morpheus, Smash, Gunner, Webster, Robo ve Bedrock olmak üzere birbirinden farklı özelliklere sahip karakterlerle tam bir eğlence sizi bekliyor. Doughlings mobil oyununun arka planında sağlam bir hikaye de bulunuyor. Senaryoya göre kendi dünyalarında mutlu mesut yaşayan Doughlings’lere bir meteor faciası bela olacaktır. DNA’ları değişen Doughlings’leri kurtarmak için çalışan Doktor Morpheus Doughlings’leri iyileştirecek bir icat yapsa da kullanmadan saldırıya uğrar. Sizin göreviniz ise DNA’ları toplayarak yarım kalan işi tamamlamak. Sıkılmadan oynayacağınız Doughlings mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR