Downtown Showdown

Downtown Showdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Downtown Showdown mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir şehir inşa etme oyunudur

Downtown Showdown eğer mobil cihazlarınız üzerinde kendi şehrinizi planlamak, inşa etmek ve en görkemli şehrin yöneticisi olmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir şehir simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Downtown Showdown'da oyunculara kendi şehirlerini yaratma imkanı veriliyor. Her oyuncu oyuna başlarken metropol olmasını hedefledikleri şehirlerini planlıyor ve binaları yerleştiriyor. İşimiz sadece binaları yerleştirmekle bitmiyor. Hangi binaya ihtiyaç duyuyorsak onları kilit nokalara yerleştirmemiz gerekiyor. Oyunda yüzlerce bina çeşidi bulunmakta. Binaları yerleştirdikten sonra ise şehrimizi idare etmemiz gerekiyor, Şehrimizin büyümesini devam ettirebilmek için ise kaynak toplamamız gerekli. Bu kaynakları da düşman şehirlere saldırarak elde ediyoruz.

Downtown Showdown'da kendi ordumuzu oluşturabilmekteyiz. Bu orduyla diğer şehirlere saldırıyoruz ve kaynaklarını ele geçiriyoruz. Ordumuzda çeşitli saldırı birimlerinden ve canavarlardan faydalanabilmekteyiz. Ayrıca düşman şehirleri zayıflatmak için onlara sabotaj da yapabilmekteyiz. Bu iş için gizli ajanlarımızla rakip şehrin güvenlik güçlerini atlatabiliyoruz ve planlarımızı uygulamaya geçirebiliyoruz.

Downtown Showdown'da arkadaşlarınızın şehirlerini ziyaret edebilmeniz ve onlarla ittifaklar oluşturabilmeniz de mümkün.