Dreamdays 1.1.4 (Android)

Dreamdays

Dreamdays
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Yao Liu

Dreamdays uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca özel gün ve etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Dreamdays uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir etkinlik ve özel günler hatırlatma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Hem kolay kullanımlı olması hem de oldukça verimli bir şekilde tüm ihtiyaçlara cevap verebilmesi nedeniyle kesinlikle denemeniz gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

Doğum günleri, toplantılar, buluşmalar ve diğer tüm etkinlikleri uygulama içerisine çeşitli kategoriler ve renklendirmeler yardımıyla girebiliyor, böylece organize bir şekilde gelecekte göz atabiliyorsunuz. Tarih ve konum bilgilerini de girdiğiniz bu özel günler, daha sonra vakti geldiğinde size bildirim çubuğundan aktarılıyor ve unutmanız engelleniyor. Ayrıca her etkinliğe kaç gün kaldığını da uygulama içerisinden kolayca görebiliyorsunuz.

Kişisel gizliliğine önem veren kullanıcılar, şifreleme özelliğinden faydalanarak etkinliklerin listesinin sadece bir şifre ile açılmasını da sağlayabiliyorlar. Ayrıca ana ekranınıza koyabileceğiniz widgetlar sayesinde uygulamayı açmaya ihtiyaç bile duymayacağınızı söyleyebilirim.

Uygulamanın etkinlik ve özel günleri oldukça verimli bir şekilde barındırması ve hatırlatmaların dikkat çekici olması nedeniyle bu alandaki en iyi uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Çeşitli satın alma seçeneklerini kullanarak etkinliklerin arkaplanlarına duvar kağıtları da yerleştirebilir ve böylece daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Eğer etkinlik ve özel günleri sürekli olarak kaçırıyor ve unutuyorsanız Dreamdays uygulamasına göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR