Dreamify

Dreamify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dreamify uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızla çektiğiniz fotoğrafları hayal dünyasından çıkmış gibi gösterebilirsiniz.

Dreamify uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında deneyebilecekleri ilginç fotoğraf filtreleme ve efekt uygulamalarından birisi diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça ilginç diyebileceğim sonuçlar almanıza yardımcı olan uygulama, diğer fotoğraf filtreleme uygulamalarının aksine sıradışı fotoğrafçılık noktasında bir çığır açıyor.

Dreamify'ın temel amacı, çektiğiniz fotoğrafları adeta hayaller dünyasından çıkmış bir hale getirebilmek. Bunun için içerisindeki 12 sürreal hazır efekti kullanabiliyorsunuz ancak dilerseniz tüm ayarlarla teker teker oynama şansınızın da olması sayesinde illa ki bu hazır setlerle sınırlanmak zorunda da değilsiniz. Uygulayacağınız bu filtreler, fotoğraflarınızın başka dünyalardan gelmiş gibi görünmesine neden oluyor ve zaman zaman gerçekten güzel sonuçlar alabilmeniz de olası. Arkadaşlarınıza şaka yapmak veya kendinizi farklı bir şekilde görmek istiyorsanız denemeniz gerektiğine inanıyorum.

Tüm detayları ve ince ayarları kontrol etmenize izin veren uygulama, isterseniz orijinal resim ile efektli resim arasında hemen geçiş yaparak sonuçları karşılaştırmanız için de gereken olanakları sunuyor. Fotoğrafınız üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemleri sona erdirdiğinizde galerinize kayıt yapabiliyor ya da sosyal medya hesaplarınızdan fotoğrafları paylaşabiliyorsunuz.

Küçük bir sosyal ağ gibi de davranan uygulama, diğer kullanıcıların hazırladıkları sıradışı fotoğrafları incelemenizi ve isterseniz onlardan ilham almanızı da sağlıyor. Çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık ya da performans sıkıntısı olmayan uygulama, internet bağlantısı da gerektirmemesiyle her yerde kullanılabilir hale geliyor.

Yeni ve hayatını renklendirecek uygulamalar arayanların Dreamify uygulamasına göz atmadan geçmemeleri iyi olacaktır.

YORUMLAR