Drift WK

Drift WK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift WK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir drift yapma oyunudur.

Drift WK, araba oyunlarını seven kullanıcıların eğlenceli vakit geçirebileceği bir drift yapma oyunu olarak oldukça başarılı diyebilirim. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, her yaştan kullanıcının hoşuna gidecek özellikler bulunuyor. Daha iyi seviyeye gelebilmek için kendinizi geliştirmeniz gereken Drift WK oyununa biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle grafiklerden bahsetmek istiyorum. Üç boyutlu grafiklere sahip oyun kendi klasmanındaki diğer oyunlara nazaran mükemmel değil ama tatmin edici bir niteliğe sahip. Gerçekçi bir sürüş ve drift keyfi yaşamanız için yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum. Yerli yapımcıların desteklenmesi açısından da başarılı bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.

Oynanışa gelince, drift kralı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacağınıza emin olun. Hem eğlenerek vakit geçirecek hem de rekabet ortamının tadına bakacaksınız. Rakiplerinizden daha fazla puan toplayıp bölgeleri ele geçirmemiz gerekiyor. Her yarışta daha zorlu rakiplerle karşılaşıyoruz. Buradan kazandığımız puanlarla yeni arabalar alabiliriz. Ayrıca 14 farklı harita ve 8 farklı araç türü olduğunu da söylemeliyim. İlerleyen dönemlerde gelecek güncellemelerle oynanış ve yenilikler daha iyi hale gelecektir.

Eğer drift yapmayı seviyorsanız Drift WK oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Bu alanda farklı bir tat arayanları fazlasıyla memnun edecektir.

YORUMLAR