DroidVPN 2.1 (Android)

DroidVPN

2.1
DroidVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DroidVPN, Android cihazlarınız üzerinde güvenli bir şekilde internet üzerinde gezmek ve yasaklı sitelere özgürce girebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN servisidir.

DroidVPN, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanımı kolay bir VPN servisidir. Uygulama ile birlikte yasaklı sitelere girebilir, internet filtreleme yapabilir, güvenlik duvarlarını aşabilir ve internet üzerinde kimliğinizi saklayarak gezinti yapabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde internette özgürce gezinti yapmanın tadını çıkarabileceğiniz uygulama, internete diğer ülkelerde bulunan sunuculardan bağlanmanızı sağlayarak yasaklı sitelere erişim sağlamaktadır. Türkiye'de Twitter'ın da yasaklanması ile birlikte daha da popüler hale gelmeye başlayan VPN servislerinden biri olan DroidVPN, internet kotanızında dostu. İnternet üzerindeki verileri sıkıştırma özelliği sayesinde daha az veri kullanımı gerçekleştiren uygulama, sınırlı mobil internet paketine sahip kullanıcıların tercih etmesi VPN servislerinden bir tanesidir.

Yasaklı ve engelli sitelere girebilmenizi, internet üzerindeki verilerinizin şifrelenmesini ve IP'nizi gizleyerek güvenliğini sağlayan uygulamayı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat ücretsiz versiyon ile günlük 100 MB limitiniz bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak sadece ücretsiz olarak sunulan sunuculara bağlanabilirsiniz. Uygulamayı deneyerek beğenmeniz durumunda ücretli üyelik satın alarak sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve etkili bir VPN servisi arıyorsanız DroidVPN'e bir göz atmanızı tavsiye ederim.