DroidWall

DroidWall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,120

  • Üretici

    Rodrigo ZR

Rootlu cihazlarınızda yüklü olan uygulamaların ağ erişimlerini kontrol altına alabilirsiniz.

DroidWall uygulaması ile root edilmiş Android telefonunuzda, belirlediğiniz uygulamaların ağ erişimini kendi kontrolünüzde tutabilirsiniz.

Telefonunuza yüklemiş olduğunuz uygulamaların hemen hemen hepsi internet bağlantısıyla çalışıyor. Bu da eğer sınırlı mobil internet bağlantısına sahipseniz, kotanızın hızla tükenmesine neden oluyor. Kablosuz ağ erişiminizin olmadığı zamanları düşünürsek, bu uygulamaları bir şekilde sınırlandırma ihtiyacı doğuyor.

DroidWall uygulaması da belirlemiş olduğunuz uygulamaları bu şekilde kontrol altına almanızı sağlıyor. Örneğin bazı uygulamaların sadece Wi-Fi ağını kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde mobil internet paketinizin kotasını da kontrolünüzde tutabilirsiniz. Ayrıca bu sayede pil tasarrufu da sağlayabilmeniz mümkün. DroidWall’un kontrol panelinde WLAN ve 3G erişim seçenekleri ayrı olarak kontrol edilebiliyor.

Sadece root edilmiş Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen DroidWall uygulaması ile uygulamaları kontrolünüz altına alabilirsiniz.

YORUMLAR