Drop

Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca ilgi duyduğunuz konulara dair üretilen içerikleri kanallar vasıtasıyla takip edebiliyorsunuz.

Drop uygulaması, Android mobil cihazlarını kullanarak ilgi duyduğu konular üzerine üretilen yeni içerikleri takip etmek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz bildirim uygulamalarından birisi. Her ne kadar şimdilik içeriği beklendiği kadar geniş kapsamlı olmasa da, ilerleyen zamanlarda daha fazla konuyu barındırması bekleniyor.

Uygulamada ilgi duyabileceğiniz konular üzerine hazırlanmış kanallar mevcut ve bu kanalları takip ettikten sonra tek yapmanız gereken telefonunuza gelecek olan bildirimleri beklemek. Gelen bildirimler seçtiğiniz kanallara uygun olarak üretilmiş olan blog içerikleri veya YouTube içerikleri oldukları için tüm bilgilerin ilginizi çekecek yapıda olacağını söyleyebilirim.

Fakat uygulamanın şimdilik Türkçe desteğinin olmadığını ve seçilen kanallara ait haberlerin İngilizce olarak karşınıza geleceğini de eklemek gerek. Uygulamanın sunduğu bildirimlere direkt olarak tıklayabiliyor ve böylece hemen ilgili haberi izlemeye veya okumaya da başlayabiliyorsunuz.

Pek çok benzer uygulamanın biraz daha konulara göre otomatikleştirilmiş halini sunan uygulamanın bazı mobil cihazlarda çalışmadığından da bahsediliyor ancak denemelerimiz sırasında böyle bir soruna denk gelmedik.

TV dizileri, ünlüler, gazeteciler, spor takımları gibi pek çok kanal ve kategori barındırması sayesinde herkesin kendi ilgisini çekecek bir kanal bulabileceğine inandığım uygulamaya göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR