Drop7 3.1.6 (Android)

Drop7

Drop7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Drop7, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Tetris, Texas Holdem Poker gibi pek çok başarılı oyunun yapımcısı olan Zynga tarafından geliştirilen Drop7, bulmaca kategorisine yeni bir soluk getiriyor.

Farklı bir tarza sahip olan Drop7, Tetris'e benziyor fakat aynı zamanda benzemiyor da. Rakamların önem kazandığı bir oyun olan Drop7'de amacınız yukarıdan düşen topları doğru yerlere düşürerek patlatmak.

Bunun için yapmanız gereken yukarıdan düşen topun üzerindeki rakama bakmak ve ardından o topu, o sayıda topun olduğu bir yere düşürmek. Yani yukarıdan düşecek olan topta 3 yazıyorsa dikey ya da yatay olarak o anda 3 adet top bulunan yere düşürmeniz gerekiyor.

Bu şekilde ne kadar çok zincirleme reaksion yaratabilirseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz. İlk başta anlaşılması biraz zormuş gibi görünse de oyunda bulunan öğretici rehber size oyunu anlatıyor. Ayrıca deneyim kazandıkça da o kadar zor olmadığını farkediyorsunuz.

Oyunda Klasik, Blitz ve Sequence modları olacak şekilde  üç farklı oyun modu var. Bununla birlikte çevrimiçi liderlik listeleri ve çeşitli kazanımlar da oyunda sizleri bekliyor.
Eğer siz de bu tarz farklı oyunları seviyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.