Dropsync 2.5.8 (Android)

Dropsync

Dropsync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dropsync uygulaması sayesinde Dropbox hesabınıza Android cihazlarınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Dropsync uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde Dropbox hesabınız ile cihazınız arasında kolayca senkronizasyon kurabileceğiniz ücretsiz ve iyi tasarlanmış uygulamalardan bir tanesi. Çift yönlü bir senkronizasyon seçeneği sunduğu için her zaman dosya ve dökümanlarınızın en son versiyonlarına ulaşabilir ve güncel kalmalarını sağlayabilirsiniz. Standart Dropbox uygulamasını sevmeyenlerin özellikle tercih edebileceğine inanıyorum.

Uygulama cihazınızın arkaplan işlemlerinde sessizce duruyor ve sadece gerekli olduğunda çalışıyor. Böylece hem sistem kaynaklarını tüketmemiş oluyor hem de güç harcanarak batarya tüketilmesinin önüne geçiyor. Tüm ayarları ve kullanıcı hesaplarını tamamladıktan sonra artık uygulamayla işiniz kalmıyor ve tüm işlemler otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

Elbette çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor fakat hem 3G üzerinden hem de kablosuz ağlar üzerinden çalışabildiği için bunun pek bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer 3G bağlantı kotanızın harcanmasını istemiyorsanız uygulamanın bu özelliğini kapatabilir ve böylece sadece Wi-Fi üzerindeyken çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Pek çok benzer uygulama ve Dropbox'ın resmi uygulamasının aksine dosyaları gerçekten senkronize eden ve daha sonra tüm yedeklenmiş resim, video ve diğer dosyalarınıza erişim sağlamanıza yardımcı olan uygulama, her zaman verilerinizin sizinle olmasına yardımcı olacaktır.