Dumber League 1.1 (Android)

Dumber League

1.1
Dumber League
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dumber League mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Dumber League futbola ilginç ve mizahi bir şekilde yaklaşam bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan Dumber League'de fıtbol hakkında hiçbir fikri olmayan 2 kafadarın hikayesi konu alınıyor. Bu 2 kafadar yaşadıkları yere canlılık getirmek için futbol maçları yapmayı planlıyorlar; fakat takımları oluşturacak oyuncuları bulmakta güçlük çekiyorlar. Bu nedenle kimi bulurlarsa yakalarından tutup sahaya çıkarıyorlar. Biz de bu sıradışı maçlardaki takımlardan birini kontrol ediyoruz.

Dumber League içinde bir senaryo modu yer alıyor ve bu senaryo modunda turnuvalara katılıyoruz. Bunun yanında oyunu aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınıza karşı oynayabilmektesiniz. Oyundaki maçlarda pas atmak veya şut çekmek için Angry Birds'de olduğu gibi bir sapan kullanıyormuşçasına topu sürükleyip bırakıyoruz.

Retro tarzda grafiklere sahip olan Dumber League'deki maçlarda sarhoşların, bisikletçilerin maçta oyuncu olduğuna tanık olmaktayız. Dumber League eğer kahkaha ve eğlence arıyorsanız güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR