Dunky Dough Ball

Dunky Dough Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dunky Dough Ball, kızgın bir şeften kaçmanız gereken oldukça zevkli bir Android oyunu.

Dunky Dough Ball, Android tabanlı tüm telefon ve tabletlerde akıcı bir şekilde oynanabilen beceri oyunları arasında. Zıplamaktan başka bir şey yapılmayan ancak zor engeller barındırması ile oldukça zorlu oynanış sunan beceri oyunları keyif veriyorsa indirip bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Mobil platformda yeni karşımıza çıkan dikkat çekici oyunlar arasında yer alan Dunky Dough Ball adından da anlayacağınız üzer sürekli zıplayan bir topu kontrolünüz altına alıyorsunuz. Oyunun amacı ise topu daldırma kasesinin içerisine sokmak. Tabii ki bunu yapmak oldukça zor. Çünkü hem topu idare etmeniz, hem de engellere takılmamanız gerekiyor. Engel demişken oyunda lav, ölümcül testereler, ejderhalar, tehlikeli platformlar olmak üzere çok sayıda engel amacınıza ulaşmanıza engel oluyor.

Orta halli görseller sunan oyunda 20’den fazla karakter seçebiliyorsunuz. Zıp zıp zıplayan bir top ile başladığınız oyunda ilerleyerek korsan, mantar, kedi, kardan adam, kap kek, maymun, mumya, prenses, zombi gibi ilginç karakterlerin kilidini açıyorsunuz. Fazla sayıda karakterin yanında bölümlerin sayısı da oldukça doyurucu. Tahmin edeceğiniz üzere bölümler çok az engelin olduğu çok basit bölümlerden engel üzerine engeli aşmanız gereken oldukça zorlu bölümlere doğru ilerliyor.

Oyunun kontrol mekanizması ise herkesin oynayabileceği şekilde tasarlanmış. Sürekli zıplayan karakterinizi yönlendirmek için ekranın herhangi bir noktasında sol ve sağa dokunuyorsunuz. Uzun dokunduğunuz vakit karakter çok daha uzağa zıplıyor. Oyunun başlangıcında zaten oynanış gösteriliyor.

Dunky Dough Ball, fazla kafa yormadan oynanabilen eğlenceli bir beceri oyunu olmuş. Görsellikten ziyade oynanışa önem veren bir oyuncu iseniz bu oyunu beğeneceğinize eminim.

YORUMLAR