e-komobil 1.0.0 (Android)

e-komobil

e-komobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kocaeli'de yer alan tüm ulaşım araçları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yolcu bilgilendirme uygulaması e-komobil ile Android cihazlarınızdan ulaşımla alakalı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kocaeli ilindeki tüm ulaşım araçları hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilmeniz amacıyla hazırlanan e-komobil ile hat adı veya kodunu kullanarak güzergah, durak bilgileri ve durağa yaklaşan araç bilgilerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz duraktan geçen hatlara, durağa yaklaşan araçların geliş sürelerini görebileceğiniz uygulamada sık kullandığınız hat ve durakları favorilerinize ekleme seçeneği de sunuluyor. Hafta içi ve hafta sonundaki hareket saatlerini de görebileceğiniz, ayrıca seçtiğiniz konuma nasıl gideceğinizi de sizlere gösteren e-komobil, seyahat kartınızın bakiyesini sorgulama özelliği de sunuyor.

Trafik yoğunluğu haritası ile anlık olarak nerelerde trafiğin yoğun olduğunu görebiliyor ve zaman kaybetmemek adına farklı yollar tercih edebiliyorsunuz. İlçelere göre taksi durakları hakkında da bilgilendirme yapan uygulamada yüksek hızlı tren saatlerine dahi ulaşabilirsiniz. Kayıp Eşya bölümü ile kaybettiğiniz eşyaları bildirebilir, öneri ve şikayetlerinizi belediyenin Çözüm Masası’na iletebilirsiniz.

Kocaeli’yi ilk defa ziyaret edecekler için de şehir rehberi sunan e-komobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR