Edo Superstar

Edo Superstar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli cihazlarda çalışan Edo Superstar, Japon dövüş kültürünün yansıtıldığı aksiyon türünde bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli cihazlarda oynanabilen Edo Superstar, Japon Ortaçağ zamanlarına ait dövüş unsurlarını içinde barındıran sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Oldukça detaylı bir hikayenin üzerine kurulu olan Edo Superstar oyununda Masaru adlı bir maymun hikayenin baş kahramanı konumunda. Kullanıcının kontrol ettiği Masaru, ülkesi Japonya'nın en iyi dövüşçüsü olmak ister ve bir dövüş klanına girerek ilk adımı atar. Ancak gili bir örgütlenme olan bu klandan temel dövüş tekniklerini kaptıktan sonra ayrılır ve bireysel devam ettiği yolculuğunda dövüş eğitmeni bir fareyle tanışır. Bu fare onu ülkenin tüm kötüleriyle dövüştürür ve Masaru'nun hedeflediği üne kavuşmasına yardım eder.

Bölüm geçtikçe rakiplerin çetinleştiği bu macerada kahramanımız Masaru rakipleriyle tek tek dövüşüyor. dövüşler kazanıldıkça Masaru yoluna devam ederken kullanıcılar Google Play Store'dan edinebilecekleri bu oyunun tadını çıkarabilir.