eduPort

eduPort
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çevrimiçi eğitim portalıdır.

Bildiğiniz gibi internet üzerinde çevrimiçi eğitim veren pek çok websitesi, mobil uygulama ve YouTube kanalı bulunmakta. Artık çevrimiçi eğitim o kadar yaygınlaştı ki, yolda yürürken, otobüste giderken bile telefonlarımızdan bir şeyler öğrenme şansına sahibiz.

Bu pek çok çevrimiçi eğitim platformunu bir araya getiren bir uygulama olan eduPort ise gerçekten çok kullanışlı. 9 adet  YouTube eğitim kanalını sizin için tek bir portalda toplayan EduPort hem ücretsiz, hem de kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Uygulamada bulabileceğiniz eğitim kanallarını Khan Academy, NPTEL, Google Talks, MIT OCW, TED Talks, Stanford Universitesi, Berkeley Universitesi, Periodic Videos ve The New Boston olarak sıralayabilmemiz mümkün.

Uygulamada bulabileceğiniz eğitim videolarını isterseniz indirip daha sonra çevrimdışı olarak izleme şansına da sahipsiniz. Dünyanın en iyi üniversitelerinin ve en başarılı eğitim kurumlarının sunduğu videolara ücretsiz olarak kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR