Egnyte 5.2.0 (Android)

Egnyte

Egnyte
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Egnyte ile dosyalarınızı saklayabilir ve dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Egnyte, iPhone ve iPad cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir dosya saklama ve paylaşma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde dokümanlarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir, dilediğiniz zaman erişebilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

Uygulama yüklediğiniz dökümanları çevrimiçi bulut servislerde saklayabildiği gibi cihazınızda da saklıyor. Bu sayede internetiniz olmasa bile önemli dosyalarınıza erişebilme şansına sahip oluyorsunuz. Elbette çok büyük boyutlu dosyaları sadece bulut saklama servislerinde saklayabilirsiniz, böylece bu dosyalar cihazınızda gereksiz yer işgal etmemiş olur.

Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından biri de şifre desteği sunması. Bu özelliği kullanarak dosyalarınızı belirlediğiniz bir şifre ile koruyabilir, izinsiz erişimlerin önüne geçebilirsiniz. Son derece kullanışlı özellikler esahip olan Egnyte sayesinde büyük boyutlu dosyalarınızı e-posta eklentisi olarak gönderebilir veya dosyaların linkini direkt olarak dilediğiniz kişiye yollayabilirsiniz.

Büyük boyutlu dosyalarınızı yönetebileceğiniz ve güvenli olarak saklayabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, Egnyte tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

YORUMLAR