Emniyet Şerifi

Emniyet Şerifi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trafikte kural ihlali yapan sürücülerin araçlarının fotoğraflarını çekerek bildirebilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Emniyet Şerifi uygulaması sayesinde trafikte kural ihlali yapmış olan sürücülerin araçlarının fotoğrafını çekerek paylaşabiliyorsunuz.

Ehliyet sahibi olmak, sadece araç kullanmanın yanında trafik kurallarını da bilmek ve uymayı gerektiriyor. Ne yazık ki, bazı sürücüler trafikte sadece kendilerinin olduğunu düşünerek hareket ettiğinden birçok kaza vb. durumla karşı karşıya kalınabiliyor. Emniyet şeridi ihlali, hatalı park, yaya yolu ve engelli yolunu işgal etmek, engelli park alanına park etmek gibi kural ihlali yapan sürücüleri gördüğünüzde, Emniyet Şerifi uygulamasını açarak aracın fotoğraflarını, plakasını ve yapmış olduğu kural ihlalini bildirebiliyorsunuz.

Trafikteki ihlaller için İstanbul Emniyeti’ne ait 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 numaralı hatta WhatsApp aracılığıyla kural ihlali yapmış olan sürücülerin videolarını ve fotoğraflarını paylaşabiliyorsunuz. Emniyet Şerifi uygulamasıyla da aynı şekilde kolayca İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’yle paylaşabilmeniz mümkün.

YORUMLAR