Emotar

Emotar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emotar uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca kendi emoticonlarınızı ve animasyonlarınızı yaratabiliyorsunuz.

Emotar uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak eğlenceli animasyon karakterler yaratmakta kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor ve HTC'nin kendi ekibi tarafından geliştirilmiş. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça güzel sonuçlar almanıza olanak tanıyan uygulama, kullanımı kolay arayüzü ve geniş seçenekleriyle de dikkatleri çekiyor.

Uygulama vasıtasıyla hazırlanan emoticonların hem animasyonlu olmaları hem de kişiye özel bir şekilde hazırlanmaları sayesinde tamamen sizin tarzınızı yansıtacakları da bir gerçek. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken ilk olarak kendi selfie fotoğrafınızı çekmek ve daha sonra uygulamanın sizin için bir yüz ifadesi seçmesine yardımcı olmak.

Yarattığınız sanal karakterin saç şeklini değiştirebiliyor, bedeninizi daha komik bedenlerle değiştirebiliyor ve böylece sıradışı görünümler elde edebiliyorsunuz. Hazırladığınız karakterleri sosyal ağlarda yer alan hesaplarınızdan paylaşmak için gerekli olan butonlar da yine uygulama içerisinde yer alıyorlar.

Bazı kullanıcılar ise uygulama içerisindeki seçenekleri biraz yetersiz bulabilirler. Gelecek güncellemelerde daha fazla özelliğin ve animasyonun geleceğine dair henüz bir bilgilendirme bulunmuyor ancak genellikle üreticilerin böyle bir yöntemi takip ettikleri unutulmamalı.

Yeni bir komik animasyon uygulaması denemek isteyenler göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR