Encore Spotify Plugin

Encore Spotify Plugin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Encore Spotify Plugin, Encore Music için geliştirilmiş bir Spotify eklentisidir

Encore Spotify Plugin, başarılı bir mobil müzik çalar olan Encore Music uygulaması için geliştirilmiş Spotify dinleme eklentisidir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu eklenti eğer Spotify Premium hesabına sahipseniz Spotify üzerindeki şarkılarınızı Encore Music uygulamasına aktarmanızı ve Encore Music üzerinde mobil cihazınızda depoladığınız şarkılarla birlikte dinlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede Spotify dinlemek için ek bir uygulama kullanma derdinden kurtuluyorsunuz. Encore Music uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Açık kaynak kodlu bir müzik oynatıcı olan Encore Music zengin özellikleriyle beğeni kazanmakta. Chromecast ve web cast desteğine sahip olan bu medya oynatıcıyı kullanarak Spotify şarkı listelerinizi Chromecast aracılığıyla dinleyebilmeniz mümkün. Encore Music şarkı sözü bulma, sürüş modunda sesle komut alabilme, ses efekti plug-inlerini destekleme, çevrenizde oynatılan müzikleri tanımlayabilme gibi kullanışlı özellikler de sunuyor.

YORUMLAR