EnglishCentral 3.0.0 (Android)

EnglishCentral

EnglishCentral
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EnglishCentral yabancı dil öğrenmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır

EnglishCentral eğer İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenmek ve konuşmak istiyorsanız faydalanabileceğiniz bir mobil yabancı dil eğitimi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir İngilizce öğrenme uygulaması olan EnglishCentral temel olarak videolar yoluyla yeni kelimeler ve cümleler öğrenmenizi, kelimelerin nasıl telaffuz edildiğinizi duymanızı mümkün kılıyor. Uygulama teknolojinin nimetlerinden yararlanarak ücretsiz bir şekilde yabancı dil eğitimi alabilmenize izin veriyor. EnglishCentral ile cebinizde taşıyabileceğiniz bir İngilizce öğretmenine sahip oluyorsunuz. 

EnglishCentral'a kayıt olduktan sonra kullanıcılara binlerce farklı video sunuluyor. Bu videolarda İngilizce diyaloglar yer alıyor ve siz videoyu seyrederken aynı anda İngilizce altyazılar gösterilerek kullanılan kelimeler listeleniyor. Kullanıcılar bu kelimelerin üzerine dokunarak İngilizce sözlük şeklinde anlamlarını görebiliyorlar. Bu sayede hem kelime dağarcığı gelişirken hem de sözcükleri İngilizce anlamlandırma kabiliyetine sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bu kelimelerin teleffuzlarını da duyabiliyorsunuz.

EnglishCentral'da kullanıcılara konuşma yeteneklerini geliştirme imkanı da veriliyor. Uygulama öğrendiğiniz kelime ve kalıpları teleffuz ettiğinizde size anlık geri bildirimler verebiliyor. Performansınız puanlanıyor ve zaman içerisinde kendinizi geliştirmeniz sağlanıyor.

YORUMLAR